Hipder

MAĞAZA

Dostlarımız

Anasayfa / Dostlarımız
Buradan güncel olarak derneğimize uğramış

durumunu görebilirsiniz.
Insert Image Here

Sahiplenmeyi Bekleyen

Birini sen kurtarırsın belki?

Daha Fazla
Insert Image Here

Sahiplenilmiş

Sen de bir cana dokunmuş olmak istemez misin?

Daha Fazla

Geçici Yuva Programı Nedir?

Evet! Sitemizdeki Yuva Arayanlar bölümünden veya sosyal medya paylaşımlarımızdan gördüğünüz köpeklerden geçici yuva olmak istediğiniz köpeğe kendiniz karar verebilirsiniz.

Geçici Yuva Formunu doldurduktan sonra geçici yuva olmak için onaylanmanız gerekiyor. Sonrasında bizden geçici yuva olmak istediğiniz köpeği alabilirsiniz.

Sürenin ne kadar olacağı değişkendir.  Bu süre bir kaç günden 1 – 4 haftaya kadar olabilir. Eğer kısıtlı bir süre geçici yuva olabilecekseniz formu doldururken lütfen belirtiniz. 

Geçici yuva olduğunuz köpeğin sorumluluğu size aittir.  Olası bir sağlık sorununda köpeği beraber çalıştığımız veterinere getirmelisiniz. Köpeğin veteriner masrafları tamamen Hipder’in sorumluluğunda olacak, sizden bunun için bir ödeme talep edilmeyecektir. Ayrıca eğer geçici yuva olduğunuz köpeğin tuvalet eğitimi yoksa ona bu konuda eğitim verebiliyor olmanız gereklidir. Son olarak köpeği sahiplenmek için tanışmak isteyenler olduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

Lütfen soruları cevaplarken Geçici Yuva Programımızın Hipder himayesi altındaki köpeklerin ev ortamına alışmaları ve kendilerine olan güvenlerinin artabileceği bir deneyim olduğunu unutmayın. Geçici Yuva Programımızda cins, küçük veya sosyal köpekler yer almamaktadır. İZMİR içi şartımız vardır.

Hayvan Ödünç Verme Sözleşmesi

Scroll to top